Hakkımızda

 

Sitemiz, dünya genelinde müşterilerine en üst düzeyde memnuniyet sağlayan ve en geniş kalite sınıfına sahip premium hesaplar konusunda hizmet veren premium hasapların Türkiye Bayisi ve RESMİ web sitesidir.

Firmamız mütevazi profesyonel ekibi, elektronik haberleşme, yazılım geliştirme ve takip sistemleri gibi pek çok alanda kapsamlı bir işlevsel altyapıya ve yılların deneyimine sahiptir. Firma itibarını doğruluk ve dürüstlük üzerine kurmuş ve çok geniş yelpazeli bir firmadır.

 Gördüğünüz fiyatlara KDV dahil olup tam olarak ödediğiniz ücretlerdir. Faturalarda hiçbir gizli ektra yoktur! Ayrıca çoğu üründe Türkiye’deki tüm müşterilerimize ÜCRETSİZ DESTEK fırsatı sunmaktayız.

Biz kimiz? Türkiye’de kurulmuş uluslar arası alanda hizmet veren firmaların YETKİLİ BAYİLİĞİNİ yapan, çoğu zaman yurt dışındaki firmalardan Türkçe destek almanız mümkün değildir. Bayiliğini yaptığımız Tüm firmaların şikayet, öneri, destek konularının hizmetini biz verdiğimizden. Tüm destekleri direk bizden alabilirsiniz.

Bayi olduğunuzun belgesi var mı, size nasıl güvenebilirim? Bayi olduğumuzu, Uluslararası firmaların ilgili web sitelerinden Türkiye bayi (reseller) sayfalarına bakarak web sitemizin listede olduğunu görerek teyit edebilirsiniz

Birçok Bayilik yapanlardan niye farklısınız? Biz sattığımız tüm ürünlere Fatura veya Fiş kesmekteyiz. Kesinlikle Fiş kesmediğimiz bir ürün olamaz. 

Neden biz daha ucuzuz? Bizler Türkiye Resmi Bayisiyiz. Tüm anlaşmalırımız kurumsal anlaşmadır.

 

Güvenilirliğimiz,
• Zamanında teslim
• Kaliteli yazılım desteği
• Siparişlerin sağlam ve tam bir şekilde işlenmesi

Müşteri Hizmetlerimiz,
• Doğru haber ve güncel bilgi
• Özel fiyat teklifleri, öneriler, planlar.
• Özel müşteri ihtiyaçlarına, esnek karşılık.
• Kreatif ürün fikirleri.